skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@paykwik.com.tr Skype : paykwiktr

Paykwik.com.tr Kullanım Şart ve Koşulları

– İşbu sözleşme ve sözleşmeyle atıfta bulunulan ve sözleşmenin ayrılmaz birer parçası olan belgelerden ve eklerden (EK-1 Gizlilik Politikası) oluşan işbu ÖdemeKartları Kullanıcı Sözleşmesi (bundan böyle ‘Kullanıcı Sözleşmesi‘ olarak anılacaktır), ÖdemeKartları ile Site’ye üye olan Kullanıcı arasında, Kullanıcı’nın Site’ye üye olması amacıyla ve sözleşmenin, ilgili Site’nin bulunduğu elektronik ortamda, Kullanıcı tarafından onaylanması anında düzenlenmiştir.

Kullanıcı, Site’ye giriş yaparak ve müşteri temsilcisiyle iletişime geçtiği andan itibaren, Kullanıcı Sözleşmesi‘nin tamamını okuduğunu,Sözleşmeye dahil olmak için üye, en az 18 yaşında olmalıdır ve ikamet ettiği ülkeden kayıt oluşturmalıdır. içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 1. 1. İş bu Satış Sözleşmesi (Bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır) ; Paykwik.com.tr internet adreslerinden ürün alımı yapacak olan özel ve/veya tüzel kişiler (Bundan böyle MÜŞTERİ olarak anılacaktır) ile Kaya , Aydın . ticraret arasında ilk işlem yapılmadan önce kayıt aşamasında taraflarca mutabık kalınarak düzenlenmiştir.
 2. 2. Paykwik kart, alıcısına internet üzerinden güvenli ödeme imkanı sağlayan ön ödemeli bir karttır. Bu karta sahip olan nihai tüketici bu kartın kullanım alanlarını kendi insiyatifine göre belirler. Firmamızdan alınan bu kartların kullanıldığı yerler yasal olmalı ve sanal ortamda sadece yasal alışverişler için kullanılmalıdır. Aksi taktirde bu kartların yasal olmayan sitelerde kullanılması kartı tasarlayan, üreten ve satan kişi, kurum ve kuruluşları kesinlikle bağlamaz. Kartın kötü niyetli ve yasal olmayan ortamlarda kullanılmasından doğacak hukuki sonuçlardan Firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

3.Müşteri, ÖdemeKartları’ya yani Paykwik.com.tr üzerinden işlem yapabilmek için iş bu Sözleşme’nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.

 1. 4. Bu sözleşme sanal ortamda oluştuğu için, Müşteri’nin ilk işlem talebinin (İşlem yapılmadan önce) alınması ve bu talebin de Şirketimiz tarafından kabulü ile Sözleşme teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler Müşteri’nin ilk işlemini yapabilmek için talepte bulunmadan önce Paykwik.com.tr sitetesindeki “Görüşmeyi Başlat” butonuna basması ile yürürlüğe girer.
 2. 5.Paykwik.com.tr iş bu Sözleşme’yi gerek gördüğü durumlarda tek taraflı olarak değiştirme, tadil etme ya da iptal etme hakkına sahiptir.
 3. 6.Paykwik.com.tr daki ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler Türk Lirası olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir.
 4. 7. Müşteri,Paykwik.com.tr vasıtasıyla alacağı hizmetlerin bedelini Firmamiz belirleyip bildireceği banka hesaplarına EFT/havale yapmak suretiyle ödeyecektir.
 5. 8. ÖdemeKartları tüm Müşteri’lerinin kişilik ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.
 6. 9. ÖdemeKartları Paykwik.com.tr her zaman için tek taraflı olarak Müşteri’ye verilen hizmeti sürekli veya geçici durdurabilir. Müşteri iş bu tasarrufu peşinen kabul eder.
 7. 10. Müşteri’nin herhangi bir yöntem kullanarak sitenin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunması ve sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme yetkisine sahiptir. Ayrıca Müşteri bu durum sonucunda ÖdemeKartları‘in uğrayacağı tüm maddi/manevi zararları tazmin etmekle yükümlüdür.
 8. 11. Müşteri,Paykwik.com.tr üzerinden gerçekleşen işlemler ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklar ve akabinde bu anlaşmazlıkların yaratacağı her türlü iddia, talep ve/veya hasar beyanlarından, Paykwik.com.tr ‘nin sahiplerini, temsilcilerini ve/veya çalışanlarını sorumlu tutmamayı, tazminat talep etmemeyi ve üçüncü kişi ve kurumlar tarafından kendisine yöneltilecek her türlü talepten muaf tutmayı iş bu Sözleşme ‘yi onaylayarak peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.
 9. 12. ÖdemeKartları; Paykwik.com.tr tamamıyla kontrolü dışında olmak üzere, internet hizmetleri sağlayıcısından, Türk Telekom, Avea, Türkcell, Vodafone veya Elektrik idareleri ve benzeri kurumlardan kaynaklanan teknik sorunlar, donanım problemleri, altyapı sorunları, doğal afetler, vs. gibi olaylardan dolayı bazı sorunlar yaşanabilir. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı Paykwik.com.tr hiçbir şekilde sürekli, kesintisiz ve problemsiz hizmet vereceğini garanti veya taahhüt etmez, edemez.
Back To Top