skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@paykwik.com.tr Skype : paykwiktr

Sberbank mobil uygulamasına yapay zeka ekledi

Yapay zekanın finans sektörüyle buluşması için pek çok kurum devrede. Bunlardan biri olan Rus Sberbank, geliştirdiği bir yapay zeka çözümünü mobil uygulamalarına entegre etti. Denizbank’ı satın alarak ülkemizde adını duyuran Rusya merkezli Sberbank, yapay zeka ile mobil bankacılığı buluşturan bir çalışmaya imza attı. Paykwik kartı güvenle sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Hazırlanan yapay zekalı kişisel asistan, bankanın mobil uygulamalarına entegre olarak çalışıyor. Banka müşterilerine, finansal durumları ve yaşam biçimlerini baz alarak hazırlanmış tavsiyelerde bulunan bu asistan, machine learning – makine öğrenmesi yöntemiyle kendini sürekli geliştirebilen bir yapıya sahip. Aynı zamanda tatiller ve vergi ödemeleri gibi tarihleri de dikkate alan yapay zeka, bu verileri kullanarak tatil önerilerinde de bulunuyor. Oluşturulan algoritma, kullanıcıdan aldığı geribildirimler üzerinden yeni araştırmalar yaparak öneri ve tavsiyelerini geliştirme yeteneğine de sahip. paykwik kart birçok özelliklere sahiptir.

Bu yenilik Sberbank’ın yapay zeka kullandığı ilk çalışması değil. Banka 2016’nın sonlarına doğru, hukuk departmanındaki 3 bin çalışanın yerine yapay zekaya sahip robotik sistem ve uygulamaları koymak istediğini açıklamıştı. Eylül 2016’da bankanın CEO’su Herman Gref, önümüzdeki 5 yıl içinde yapay zeka sistemlerinin bankadaki kararların yüzde 80’ine etki etmesini öngördüklerini kaydetmişti. Paykwik kart Sizlerin güvenliği için düşünülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top