www.paykwikpro.com

Paykwik Nedir?

Paykwik kart kullanımında, özellik ile güvenlik açısından dikkatli davranılması gerekebilir. ancak, bu güvenlik tabiri, kartın kullanmak ile alakalı yahut kartın kendisi hakkında değildir.

Bilindiği üzere Paykwik kartlar, en güvenilir ödeme gereçleri arasında yer almaktadır. En güvenilir site şekilde https://paykwikpro.com satış sitesini ziyaret edebilirsiniz. Güvenlik kavramı, alış veriş yapılacak, online sistemler ile ilgilidir. Her şeyden öncelikle, her hangi bir online mağazadan alış veriş yapmadan öncelikle, bahse konu mağazanın internet adresinin kopya olup olmadığına, dikkat etmek gerekebilir. şimdilerde dolandırıcılığın yeni şekli, kopya alış veriş siteleri olarak bilinmektedir.

Paykwik ile ödeme sistemini destekleyen online mağazaların, internet adreslerine, doğrudan giriş yapılmalıdır. Reklamlar veya sms’ler vasıtasıyla ve ya elektronik postalar vasıtasıyla gelen linkler, üstünden alış veriş sitelerine girilmemesi, bir alışkanlık durumuna getirilmelidir. Her hangi bir mağazadan alış veriş yapmadan öncelikle, o sitenin gelen reklamlarına değil, doğrudan adresine erişmek, ciddi bir güvenlik tedbiridir. Arama motorlarının araç çubuğuna, direkt site adresinin yazılması ve bu adres üstünden alış veriş yapılarak Paykwik ile ödemenin yapılması, güvenli alış veriş anlamına da gelecektir. Dikkat dilecek diğer ciddi bir konu ile ilgili, online iletişim araçlarında, yani akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve ya tabletlerde, virüs programlarının güncel durumda bulundurulmasıdır. Bu biçimde zararlı yazılımlar engellenmekte ve kişisel bilgilerin ele geçirilmesinin önüne geçilmektedir. kişisel şekilde uygulanabilecek öteki bir tedbir ise, Paykwik kart şifrelerinin, internet erişimi olan cihazlara kaydedilmemesidir. Bazı insanlar, Paykwik kart satın almakta, aldıkları kart şifrelerini, kaybetmemek maksadı ile telefonlarına ya da tabletlerine yahut bilgisayarlarına kaydetmektedir. bilinen birkaç zararlı yazılım, uzaktan erişim ile bahse konu cihazlara girebilmekte ve arasında bulunan teferruatları alabilmektedir. Bu neden ile elektronik cihazlara yani internet bağlantısı olan cihazlara, Paykwik şifrelerinin kaydedilmemesi gerekmektedir.

Paykwik Kart Kimden Alınmalıdır?

Dolandırılmak ve neticesinde maddi yitik yaşamak istemiyor iseniz, Paykwik kart satın kırmızı işlemlerini, yetkili temsilciler vasıtası ile yapmalısınız. Paykwik kart satışı konusu için, yetkili olduğunu ifade eden yahut her hangi bir ifade kullanmadan kart satışı yaptığını söyleyen bazı şahıs yahut kuruluşlara, rastlanmaktadır. Elde edilen bilgilere ve yaşanan tecrübelere göre, dolandırıcı şekilde bilinen bu kişi veya kuruluşlara başvuru edilmesi biçiminde, kaparo miktarlarının gönderildiği, genelde 16 haneli şifrelerin alındığı, lakin, bu şifrelerin, alelade rakamlar olduğu ve kullanılmadığı görülmekte. Kısaca ifade edilecek olunur ise, bu tip kişiler, paraları hesaplarına almakta, 16 tane rakamı, Paykwik kart olarak ihtiyaç sahiplerine vermekte ve sonra ortadan kaybolmaktadır. Böyle bir hal ile karşılaşmak istemiyor iseniz, işletmemiz benzeri, yetkili temsilcilere ulaşmanız gerekmektedir. Sizlere, Paykwik kart satışı vePaykwik kart satış sonrası hizmetleri alanına da yetki veren işletmemiz, Türkiye’de Paykwik kart satış işlemleri hakkında yetkilendirilmiş olan tek şirkettir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir