skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@paykwik.com.tr Skype : paykwiktr

Paykwik

Paykwik kart, İngiltere merkezli döviz cinsi euro olan bir ön ödemeli karttır. Paykwik kart  ile binlerce alışveriş sitesinde ve yüzlerce bilgisayar oyununda harcamalarınızı güvenle yapabilirsiniz, Ayrıca paykwik ile ödeme alabilir kodlarınızı bozdurabilirsiniz. 16 Haneden oluşan yüksek güvenlikli paykwik kodları ile hiçbir özel bilginizi paylaşmadan hızlı ve kolay ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Paykwik kart özel bir şifrelenmiş sisteme sahiptir.

Daha önce sizler için yapılmış olan ön ödemeli kartlardan çok daha yaygındır ve en çok tercih edilen karttır. Kolay kullanımı sayesinde karmaşık ödeme işlemlerine son verin , Paykwik kart ile hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirirken kredi kartı bilgilerinizi tanımadığınız sitelerle paylaşmadan rahat bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayın. 10 euro ile 5000 euro aralığında standartları olan paykwik için ihtiyacınız olan miktarlarda satın alma yapın ve kullanın. Paykwik ile işlemleriniz her zaman daha kolay hal almıştır.

Harcamalarınızı kontrol altına alarak limitlerinizi belirleyin. Resmi Paykwik Bayisi ile güvenli işlemler yapın , tanımadığınız güvenmediğiniz satıcılardan işlem yapmayınız. paykwikturkey.com olarak sizlere Paykwik.com.tr güvencesi ve kurumsallığı ile hizmet vermekteyiz. Paykwik ile her zaman güvendesiniz.

Back To Top