skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@paykwik.com.tr Skype : paykwiktr

Paykwik Satın Al

Dünya çapında anlaşma yapılan yerler de kullanabileceğiniz paykwik kodlarını satın almak çok kolay! 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimiz sorun yaşadığınız her adımda size destek olacaktır. Paykwik kart sitemiz üzerinden paykwik bayi güvencesinde kolayca alınabilir. Merak ettiğiniz diğer konular için canlı destek servisimize başvurabilir veya aşağıdaki diğer konularımızı inceleyiniz. Paykwil satın almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Paykwik kart, her şeyden önce kullanıcılarına güvenli ve kaliteli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır. Paykwik kart ile online alışveriş yapan tüm kullanıcılar, ödeme sırasında kredi kartı bilgilerini paylaşmak yerine Paykwik kartlarına tahsis edilmiş olan 16 haneli pin kodunu kullanmaktadır. Günümüzde kullanıcılar sadece bir internet sitesinden alışveriş yapmamaktadır. Çünkü satın alınmak istenen ürünler farklı siteler üzerinde bulunmakta ve bu nedenle kullanıcılar bu ürünler için ödeme yapmak istediklerinde kredi kartlarına ait bilgiler birden fazla online alışveriş sitesiyle paylaşılmış olmaktadır. Paykwik.com.tr firmamız Türkiye Resmi bayisidir.

Back To Top