skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@paykwik.com.tr Skype : paykwiktr

Paykwik kart satın almak son derece basit ve kolaydır. Satın alım işleminizi Sağ alt köşede yer alan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek satın alım işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimizi öğrendikten sonra ödediğiniz tutarı ve isim soyisim bilgilerinizi müşteri temsilcimize iletmeniz yeterli olacaktır. Dakikalar içerisinde tamamlanacak olan onay sürecinden sonra size özel oluşturulan PayKwik PIN kodu numaraları verilecektir.Güven içerisinde paykwik alabilir ve bozabilirsiniz.

PayKwik fiyatları tamamen Euro kuruna endekslidir. Döviz piyasalarında yaşanan iniş ve çıkışlara göre satın alacağınız bakiyelerinizi hesaplamanız tavsiye edilmektedir. En güncel fiyatları sizlerle paylaştığımız sitemizden güvenilir bir şekilde PayKwik satın alabilirsiniz.Paykwik kart resmi türkiye bayisi

Satın alım işlemlerinden sonra size verilecek olan PIN kodu numaralarını asla bir başka kişiyle paylaşmayınız. Pın kodunun ömrü 1 yıldır. 1 yıl içinde kullanılması lazımdır. Kullanılmazsa kart pasif hale gelecektir.

Back To Top