skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@paykwik.com.tr Skype : paykwiktr
Paykwik Kart Nasıl Çalışır? Avantajları Nelerdir?

Paykwik Kart Nasıl Çalışır? Avantajları Nelerdir?


Global olan Paykwik kart, çalışma sistemi tıpkı kredi kartınızda olduğu gibidir.  Kart uygulamasından faydalanmaya başladığınızda size 14 haneli bir pin kodu verilir. Alışveriş sitelerinde bulunan Paykwik kart seçeneğine giriş yaparak pin kodunuzu yazmanız yeterli olacaktır. Kartınızda bulunan para değerinde alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Paykwik kartın diğer sanal kartlara göre birçok avantajı vardır. Sanal kartlarda 30 ile 50 Euro gibi bir alt limit şartı bulunur. Fakat Paykwik kartta bu minimum limit 10 Euro olup maksimum limitiniz sınırsızdır. İstediğiniz oranda yükleme yaparak dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz. Hızlı ve güvenli şekilde paykwik alabilirsiniz.

Paykwik kartın bir diğer avantajı ise kolay sahip olunabilmesi ve pratik kullanımıdır. Diğer sanal kartlarda olduğu gibi uzun uzun üyelik sözleşmesi doldurmanıza, kişisel bilgilerinizi vermenize ve onay için beklemenize gerek yoktur. Canlı destek veya watshap iletişim hattı aracılığı ile kısa sürede sahip olarak kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Paykwik ile online ödeme sağlıyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top