Türkiyenin Tek Paykwik Kart satış ve Bozum Merkezi

Paykwik Kart

Paykwik kart internet üzerinden yapacağınız harcamalarda güvenilirliği sağlamak üzere üretilmiş sanal bir kredi kartıdır. Herhangi bir bilgi doğrulama yapmadan nereye harcama yaptığınız gözükmeden kusursuz bir ödeme gerçekleştirme deneyimini kullanıcılarına yaşatmaktadır.

Paykwik kart kullanım alanları değişmektedir. Genel olarak birçok alışveriş sitesinde geçmesinin yanı sıra online oyunlarda da kullanılmaktadır. Bu yüzden 18 ve 30 yaş arası müşterileri çoktur.

Paykwik kart, tek kullanımlık bir banka kartı olarak düşünülebilir. Firmamızdan aldığınız e-pin kodunuzu kesinlikle farklı şahıslarla paylaşım yapmamalısınız.

Türkiyenin Tek Paykwik Satıcısı adından da belli olduğu gibi firmamızdır. Firmamız dışındaki tüm paykwik satıcıları e-pin kodlarını bizden almaktadır.

Paykwik Bozumu

Elinizde bulunmakta olan Paykwik e-pin kodunuzu firmamız tarafından bakiyesi çekilerek sizlere ödenmektedir. Komisyonsuz paykwik bozumu gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde güvenilir hızlı bir Paykwik ödemesi almak için 7/24 Paykwik WhatsApp hattımıza başvurabilirsiniz.

Birçok kez söylediğimiz gibi Paykwik bozum işlemi yapmadan önce elinizde bulunan e-pin kodunu firmamız ile paylaşmadan başka bir yer ile paylaşmamanız  rica olunur. Paykwik bozdurma işleminiz maksimum 5 dakika içerisinde gerçekleştirilerek ödemeniz hesabınıza geçmektedir.

Türkiye`nin Tek Paykwik yetkilisi firmamızın kurumsallığı ve adından da gözüktüğü gibi paykwik.com.tr olarak şirketimizdir. Şirketimiz müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti vermek için 7/24 aktif bir şekilde çalışmaktadır. Paykwik bozum işlemleri anında gerçekleştirilerek müşteri memuniyeti sağlanmaktadır.