Paykwik İndirimleri

Ön ödemeli kartlar olarak bilinen kartlar arasında ençok popüler olan ve en güvenilir olan Paykwik adı verilen bu kartlar tüm dünya tarafından kullanımı giderek artmaktadır. Sanal bir kart olan ve dijital ortamda nakit para yerine geçen bu kartlar İnsanların güvenli bir şekilde alışveriş yapmasına imkân tanıyor. Cep telefonlarınızdaki TL yükleme sistemi ile aynı mantığa sahip olan bu kart kodları ile sanal ortamda alışverişlerinizi yapmanızı sağlar. Oyunları hızlı ve kolay bir şekilde satın alıp işlem yapmanızı sağlayan bu kart kodları sizlerin hiçbir kimlik bilgisini almadan güvenliğinizi maksimum seviyede tutmayı amaçlar. Cep telefonlarınızdaki TL ile aynı mantığa sahip olduğunu söylediğimiz bu kart sistemi şu şekilde çalışmaktadır.
Nasıl cep telefonlarınızdaki TL’ ler bittikçe yeni TL yüklenmek zorunda kalıyorsanız bu kart limitiniz doldukça yeni Paykwik pin numarası almak zorunda kalırsınız. Bu kartın birçok avantajları vardır, özellikle Paykwik mobil ödeme bunların başında gelir. Bu kart kodlarına sahip olan insanlara birçok web adresinde %30’lara kadar indirimler sağlanmaktadır. Peki, bu kartlara nasıl sahip olursunuz? Paykwik satın al sitelerinden bu kartlara sahip olabilirsiniz. İsterseniz web adresimizde çeşitli ödeme yolları ilede bu kartlara sahip olabilirsiniz. Paykwik mobil ödeme yolu iledePaykwik satın alabilirsiniz.
Yüzde yüz güvenlikli bir şekilde sizlerin alışveriş yapmasını sağlamak için bu kartların kodları tek kullanımlık olarak oluşturuldu. 19 haneden oluşan bir şifreye sahip olan bu kartlara hemen sahip olup dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir