Paykwik ile Kolay Alışveriş

Paykwik ile Alışveriş

Dünyanın en çok alışveriş yapılan sitelerinde bile insanlar alışveriş yaparken birtakım sorunlar yaşayabiliyor. Bu sorunların başında güvenlik sorunu geliyor. İnsanlar Kimlik bilgilerini paylaşmak istemedikleri gibi güvenli alışveriş yapma ihtiyacı duyuyorlar. İşte yıllar önce Avrupa da bu soruna çözüm bulundu. Çözümün adı Paykwik. İnsanların güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını sağlayan Paykwik bir ön ödeme kartıdır. Bu kart sanal ortamda yapacağınız tüm alışverişlerinizde sizlerin güvenliğini sağlıyor. 19 haneli bir dijital şifreleme sistemi olan bu kart ile artık rahat ve huzur dolu alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Paykwik satın al sitelerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yada web sitemizden yada herhangi bir web adresinden havale yolu ile bu kartı satın alabilirsiniz. Ülkemizde son zamanlarda gelişen hackerlik olayları yüzünden bu sistemin kullanımı diğer kredi kartı kullanımını oranlarına göre oldukça çok artmıştır. Kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına almayı başaran bu kart somut bir kart değil sadece bir kart kodudur. Hesaba yatırmış olduğunuz miktar kadar kod satın alırsınız ve bu kod sayesinde hiçbir şekilde kimlik bilgilerinizi paylaşmadan güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Paykwik mobil ödeme yolu ile de satın alabilirsiniz. Bu kartı alırken bir pin kodu belirlenir. Belirlenen bu kod size özeldir ve kimsenin eline geçmediğinden emin olmasınız. Bu kartları çok kısa bilgiler ile yaklaşık olarak 5 dakika içinde Paykwik satın alabilir ve dilediğiniz gibi alışverişinizi yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir