Paykwik Kart Alımı Nasıl Yapılır?

Paykwik alımları 5 paykwik ile 10000 paykwik arasında resmi paykwik bayileri veya direk paykwik resmi satış sitesinden alabilirsiniz. Paykwik alımları Dünya genelinde kredi kartı ve mobil ödeme seçeneği ile yapılıyor olsa da Türkiye’de sadece Banka havalesi, papara ve bitcoin ile yapılmaktadır. Paykwik alımlarını mutlaka kendi adınıza ait banka hesabı ve telefon numarası ile yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde karşılaşacağınız yasal prosedürler sizleri bağlamaktadır. www.paykwik.com.tr sitesi Türkiye’nin ilk ve tek resmi paykwik satış sitesidir.  Paykwik alımı işlemlerinizi maximum 1 dakika içerisinde sağlayabilirsiniz.

Paykwik Fiyatları

Firmamız Paykwik fiyatları resmi bayi güvencesi ile hazırlamakta fiyatları bizzat genel merkez tarafından en uygun şekilde belirlemektedir. Şirketimiz bünyesinde satışı yapılmakta olan Paykwik kart işlemleri faturalandırılmaktadır.

Paykwik fiyatları hazırlanırken müşterilerimiz için en uygun kart komisyonları hazırlanmaktadır. Paykwik alım işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirilerek müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmaya çalışılmaktadır. Firmamızın kurumsal yapısı Paykwik.com.tr olarak koruma altına alınmıştır. Günün her saati Paykwik satışı yapılmakta 7/24 Paykwik WhatsApp hattımız açık bulunmaktadır.