Kredi Kartı İle Paykwik

Kredi Kartı İle Paykwik

İnternet üzerinden alışverişte alternatif bir ödeme seçeneği olarak karşınız çıkan paykwik giderek yaygınlaşan sanal ön ödemeli kart sistemlerinin başında yer almaktadır. Hem kullanıcısı hem de kullanım alanı giderek yaygınlaşan sistem aracılığı ile internetten güvenle alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sıfır risk ile alışverişinize %100 güvence sağlayacak olan paykwik sisteminde paykwik mobil ödeme hizmetlerinden ve çeşitli avantajlarından faydalanabilirsiniz. Dünyanın her yerinde anlaşmalı alışveriş web sitelerinden yapacağınız alışverişlerinizde üst düzey 20 haneli güvenlikte pin kodu ile tamamen gizli işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Paykwik ön ödemeli sistemin bir diğer adı Gscashtır. 20 haneli sayısal olarak kodlanmış Gscash sisteminin farklı niteliklerde fiyatlandırması bulunmaktadır. İstediğiniz değerde sizler de paywik satın al hizmetlerinden faydalanmak için online satış web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca %10, %20 ve %30’larda bonus avantajlarını da kullanıcılarına sunan sistem yükleme işlemlerinin ardından güvenli, hızlı ve kolay alışveriş yapmanın keyfini sizlere sunuyor. Sanal paraya sahip olmak için ister kredi kartı ister banka havalesi yoluyla anlaşmalı web siteler arasında dilediğiniz web sitesinden satın alma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kullanım alanını yalnızca paywik kodlarıyla sınırlı kalmak yerine gscash sisteminin geçtiği hemen her web sitesinde kullanabileceğiniz sanal paranız ile çeşitli oyun üreticisi şirketlerin oyunlarında dahi ön ödemeli kart sisteminden faydalanabilirsiniz. Kullanım alanı gün geçtikçe artan sistem kullanıcılarına sunduğu avantajlarla da dikkat çekmeye devam ediyor. İnternetten güvenli alışverişe dair tüm kaygılarınızı tamamı ile ortadan kaldıran sistemin her geçen gün artan müşteri potansiyeli de sistemin güzelliklerini ortaya koymaya yetiyor. Artık kredi kartınıza ait bilgilerinizi vermeden sanal paranın geçerli olduğu dünyanın her yerindeki pek çok web sitesinden sizler de güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkarabileceksiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp us