Kısaca Paykwik

Hergeçen gün biraz daha yaygınlaşmakta olan bu kartı insanlar doğal olarak merak ediyorlar. Zaman geçtikçe insanların hackerler tarafından güvenlik ihlallerine uğramaları yada güvensiz bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirmeleri tüm insanları huzursuz etmekte ve onları farklı bir yol aramaya itmektedir. Tüm bunlara çare niteliğinde olan bu sistem birçok insanın işini oldukça hafifletiyor. Birçok insanında bu kartı kullanmaya başlamasıyla diğer insanlarda doğal olarak bu kartı iyice merak etmeye başladılar.
Paykwik adı verilen bu kart Avrupa da uzun yıllardır kullanılan ve sanal ortamda Online alışveriş sitelerindeki en güvenli ödeme seçeneği olarak bilinmektedir. Bu kartın ilk oluşturulma amacı Online alışveriş sitelerindeki güvenliği artırmaktır.
Paykwik en önemli özelliklerinden biride hiçbir şekilde kişinin ne T.C kimlik numarası de özel bilgileridir. Sadece 4-5 dakikalık kısa bir bilgi doldurduktan sonra sahip olunan bu kartlar aslında somut birer kart değildir. Bunlar birer kart kodudur. Yatırmış olduğunuz para miktarı karşılığında kod satın alırsınız ve almış olduğunuz bu kodlar ile dilediğiniz gibi güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Paykwik satın al sitelerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir yada web adresimizden havale yada çeşitli ödeme yolları ile bu kartlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca Paykwik mobil ödeme yolu ile de satın alabilirsiniz. Unutmayın, Paykwik mobil ödeme vealmış olduğunuz bu kart ile artık kafanızda soru işareti kalmadan huzurlu bir şekilde yasal sitelerden yasal bir şekilde Paykwik ile güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir