skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@paykwik.com.tr Skype : paykwiktr

Hızlı Paykwik

Güvenilir ve hızlı bir ödeme sistemi ile ihtiyaca uygun olarak üretilmiştir. İnternet üzerinden alışveriş yaparken güvenli bir şekilde ödeme yapma imkanı sunmaktadır. Kullanıcı bilgilerine ihtiyaç duymadan kullanılabilme özelliği, dolandırıcılara karşı korunma fırsatı da sunmaktadır. Yapılan alışverişlerde ön ödeme işleminin hem güvenli hem de seri bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Paykwik.com.tr adresimizden hızlı şekilde paykwik alabilirsiniz.

Şifresinin tek kullanımlı olması ile oluşturulan güvenlik sistemi pratik kullanım imkanı vermektedir. Seri bir şekilde sadece bir kere kullanılacak pin kodu ile yüksek güvenlikli kullanım özelliği kazandırılmıştır. İhtiyaç duyulan sağlıklı alışveriş ise yüksek güvenlik imkanı sunan sanal kart ile yapılabilmektedir. İnternet üzerinden yapılan alışverişin ödemesi için son derece önemli bir ödeme yöntemi olarak, her geçen gün daha fazla kullanıcıya hizmet sunulmaktadır. Aynı zamanda kalan bakiyenizi aldığınız günden itibaren 1 yıl içinde bozdurabilirsiniz. Unutmayın kartınız aldığınız günden itibaren 1 yıl geçerlidir. Bir yıl içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilir ve bozdurma işlemini yapabilirsiniz. Güvenle sitemiz üzerinden paykwik alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için 7 gün 24 saat online olan canlı destek bölümünden ve whatsapp’tan bilgi alabilir ve satın alma, bozdurma işlemlerini’de güvenli, hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Lütfen arama motorlarına ücretli reklam veren sitelere itibar etmeyiniz. Reklam veren sitelerin tamamı dolandırıcıdır. Paykwik kartları ile internet ortamında güvendesiniz. Dolandırıcılara inanmayınız.

Back To Top