skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

05377892420 info@paykwik.com.tr Skype : paykwiktr

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenli ödeme yöntemi olarak etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Güvenliği sağlama noktasında bir kere kullanım hakkı ve pin kodu ile desteklenmiş bir şifreleme sistemine sahiptir. İnternet alışverişinde ön ödeme yapma özelliği ile etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Bu kartın en önemli özelliği ise bu güvenlik kodu ile işlem yapma fırsatı verirken, hiçbir şekilde kullanıcısının bilgilerine gereksinim duymamasıdır. Paykwik.com.tr üzerinden güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme yaparken kullanılan bu kart aynı zamanda ödeme alırken de kullanılabilmektedir. Karta alınan ödemenin oldukça rahat bi şekilde kullanıcısının hesabın aktarılması mümkün olmaktadır. Bu işlemi rahatlıkla yapabilmek için sadece kart sahibi müşteriden kart şifresi alarak bozdurma işlemi yapmak için başvuruda bulunmak yeterli olmaktadır. Paykwik kart güvenilir ve hızlı olduğu için tercih edilmektedir.

Back To Top