Astropay Al

Astropay Al

Gercekkart.com Astropay 

 

Sizlere Kısaca Astropay Kartı Tanıtalım ; Malum İnternetten alışverişin hızla yaygınlaştığı son dönemlerde ödeme alternatifleri de kullanıcıların isteklerine göre aynı hızla çeşitlenmektedir. Ön ödemeli kart sistemleri, kullanıcılara diledikleri ürünü satın alma ve basit yollarla ödeme imkânı sağlar. Ön ödemeli kart sistemlerinde kullanıcılar, kişisel bilgilerini vermek zorunda olmaksızın kolayca sanal ortamda ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Astropay,  ön ödemeli kart sistemlerinden en çok tercih edilen, güvenilir bir kart sistemidir.  AstroPay, dolar kurunda işlem görür ve aslında yalnızca kullanıcıya özel olan sanal bir PİN kodudur. Bu PİN kodu 16 haneden oluşan bir kod sistemidir. AstroPay Card, aldıktan sonra internetten AstroPay satın alarak ve bu kartta bakiye oluşturarak kartın son kullanma tarihine kadar dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.

AstroPay’ı istediğiniz para miktarına göre internetten kolayca satın alabilirsiniz. Kredi kartınız ile veya banka hesabınız ile istediğiniz miktar kadar AstroPay Card satın alırsınız ve kimliğinizi yani kişisel bilgilerinizi hiç kimseye vermek zorunda olmadan gönül rahatlığıyla online alışveriş yaparsınız.

Dünyada bir çok ülkede yaygın olarak kullanılan AstroPay, güvenli alışveriş imkanı sunar. AstroPay ile satın aldığınız ürünler dışında ekstra bir kullanım ücreti ödemeniz gerekmez. AstroPay dolar ile işlem gördüğünden 10, 15, 20, 25, 50, 75, 100, 200 ve 500 dolar AstroPay miktarları şeklinde satın alabilirsiniz.

AstroPay, tıpkı kredi kartı gibi kullanılabilir. 16 haneli PİN yani kart numarası ve satın aldığınız sistem tarafından size verilen cvv koduyla birlikte kolayca alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz miktarlarda AstroPay satın aldığınızda bu miktarın hepsini tek seferde ödemek zorunda kalmazsınız. Yani bakiyenizi bir defada değil parça parça da kullanabilme imkânınız vardır.

AstroPay’da bakiyeniz bittiğinde yine istediğiniz miktarda yeni AstroPay Card satın alabilirsiniz. AstroPay Card’ların kullanımı süresi dolduğunda veya içindeki bakiyenin tamamını harcadığınızda tekrar kullanmak için yeni bir AstroPay satın almanız gerekmektedir.

 

Kaynak : https://www.gercekkart.com/

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir